Často kladené dotazy

Bude mi náramek sedět? Jak zjistím jeho velikost?

● Každý náramek je vyroben z kvalitní a vysoce flexibilní gumy, která se přizpůsobí vaší ruce.
● Během historie NA-RUKU.CZ jsme neměli ani jednu reklamaci z důvodů špatné velikosti náramků.
● Pokud vám náramek i přesto nebude sedět, je možné ho do 14 dní denní lhůty, kterou dáváme jako garanci, vrátit na naší adresu. Následně vám budou navráceny peníze.

Jak si můžu náramky doručit k sobě domů?

● Nejčastěji zákazníci volí dobírku prostřednictvím České pošty.
● Česká pošta své služby zlepšila, zboží proto u vás bude nejčastěji následující den od objednání, maximálně do druhého pracovního dne.

Můžu ušetřit na poštovném?

Ano můžete, poštovné (79 Kč) vůbec platit v mnoha případech ani nemusíte:
● Pokud uskutečníte platbu předem, pak poštovné dosahuje jen 39 Kč
● Pokud si objednáte zboží nad 500 Kč, pak je poštovné zdarma. Tato možnost se vám objeví ve vašem košíku, pokud hodnota zboží v něm přesahuje 500 Kč.
● Pokud jste z Prahy, můžete se s námi sejít, zboží si budete moci vyzkoušet. Osobní doručení náramků je také zdarma.

Čím je zboží NA-RUKU.CZ výjimečné?

● Naše zboží je ručně vyráběné z nejkvalitnějších materiálů. Korálky jsou vyrobené ze skutečných přírodních materiálů (dřevo, lávový kámen, achátový kámen, tyrkys), samotný znak či symbol z velmi kvalitních kovů (mosaz či speciálně upravený zinek).
● NA-RUKU.CZ je sociálně odpovědný eshop, snažíme se, aby výrobci dostali za své ručně vyráběné výrobky spravedlivě zaplaceno.
● Zároveň varujeme před nákupem podobného zboží v jiných eshopech. Za stejnou či vyšší cenu je pod zneužitými fotkami NA-RUKU.CZ prodáváno podstatně horší zboží, které je vyrobené z umělých a nekvalitních materiálů, nejedná se tedy o přírodní kameny. Máme také zprávy, že toto nekvalitní zboží může vyvolávat vyrážky při delším nošení.
● Jedině nákup v eshopu NA-RUKU.CZ je zárukou, že získáte skutečně hodnotné zboží, které vás bude těšit svou vysokou kvalitou a zpracováním.